gta san andreas a sa-mp

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

download

s0beit ke stažení !(cheaty na MP)
downloadSexy mod do menu:
-tento mód vyniká v tom, že změněny nejsou jen meníčka, ale kompletně i všechny načítací obrazovky! Pokud tedy chcete mít menu potapetováno hezkýma holkama, stahujte.

stahujte zde
Sexy Menu Mod 2

- první menu mód pro GTA: San Andreas.

download


 

Real Names Mod (294kB)
Tento mod pojmenovává všechny vozidla ve hře na jejich skutečný název.
No Rust And Dirt (110kB)
Pokud vám vadí, že se váš miláček jízdou v San Andreas špiní, tak právě pro vás je určen tento mod - auta budou vždý krásná a čistá.
Water Level (90kB)
...a ze San Andreas jsou rázem Benátky :). Díky tomtuto modu můžete ovlivňovat výšku hladiny moře v San Andreas.
Atmosphere Pack (4kB)
Jak již název napovídá, tak tento mod mění oblohy za jiné.
Increased Draw Distance (7kB)
Pokud se vám zdá, že je vykreslovací vzdálenost příliš malá a myslíte, že by váš počítač zvládl více, pak není problém! Díky tomuto modu se zvětší vykreslovací vzdálenost asi 10x a vy tak dohlédnete téměř z jednoho konce San Andreas na druhý.
Blue Skies (4kB)
Nelíbí se vám obloha v San Andreas? Pak si nainstalujte tento mod a získáte krásnout modoroučkou oblohu, jako za časů Vice City.
Free Shopping (9kB)
Nemáte peníze a nechete si půjčovat? :D Ne, půjčování San Andreas stejně nenabízí. Ale peníze vám budou na začátku chybět určitě. Proto pro vás zde máme tento mod, který veškerému zboží přiřadí 100% slevy ;).
Hotcoffee Mod (1.1MB)
Inu jeden nezbedný programátor v R* zapomněl vymazat části nepoužívaného lechtivého kódu v San Andreas. No, a jelikož fanoušci jsou tvorové nesmírně vlezlí a tvořivý, tak tento kód zpřístupnili a vy můžete podnikat o něco více dobrodružství se svými hoklami než dříve ;).
SA Open Mod (927kB)
Díky tomuto modu se vám zpřístupní celé San Andreas hned na začátku hry. A aby jste se po něm mohli pohybovar rychleji, tak mod odblokovává i letadla, se kterými můžete létat bez license.
SA U-BootAuto Mod (357kB)
Raritkou tohoto modu je, že vyšel dříve, než hra v Evropě vůbec vyšla :). Ale co dělá? Z aut dělá ponorky, takže s nimi můžete jezdit i pod vodou

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.